Заміна жорсткого диска на ноутбуці


Безкоштовна діагностика техніки


Жорсткий диск є одним з головних елементів системи ноутбука, і саме від нього здебільшого залежить продуктивна і стабільна робота пристрою, тому заміна жорсткого диска ноутбука так важлива. На ньому зберігається вся необхідна інформація, і втрата її для багатьох користувачів може стати справжньою катастрофою. Накопичені роками фотографії, відеозаписи та документи можуть в один момент стати недоступними, і щоб уникнути цього, необхідно при появі несправності своєчасно здійснити ремонт вінчестера.

Ознаки, які вказують на те, що вам потрібно звернутися в сервісний центр:

 • часта поява синього системного екрану
 • повільне відкриття файлів
 • клацання і гул в роботі системи замена жесткого диска на ноутбуке

В VS-Center фахівці проводять ремонт DVD приводу ноутбуків наступних брендів: Acer, Samsung, Toshiba, Asus, HP, Dell, Sony, Lenovo, MSI, Apple, IBM та інших брендів. Вартість такої роботи істотно нижче, ніж покупка нової деталі, тому не варто поспішати відразу міняти вінчестер, спочатку краще провести діагностику, і дізнатися про можливості виконання ремонту, тим більше що є всі шанси відновити дані.

Ремонт жорсткого диска на ноутбуці від VSCenter

Як правило, заміни вінчестера в ноутбуці вдається уникнути при своєчасному зверненні до фахівців. Для цього проводиться повна діагностика пристрою (у нас вона абсолютно безкоштовна!). Виявляються всі наявні несправності, і визначається підсумкова ціна ремонту. Багато наших клієнтів по телефону задають питання: скільки коштує ремонт жорсткого диска ноутбука? Майстер зможе відповісти на нього тільки після того, як точно визначить, яка саме сталася поломка.

Заміна вінчестера в ноутбуці

Заміна жорсткого диска на ноутбуці проводиться тільки в крайньому випадку, коли фахівець робить висновок про те, що він не підлягає ремонту. Така несправність може виникнути:

 • При попаданні води
 • При механічних пошкодженнях (ударах, падіннях)
 • При сильному перегріві

Не варто намагатися самостійно розібрати вінчестер і усунути поломку. В цьому випадку ви ризикуєте втратити всі наявні на ньому дані, які потім не зможе відновити навіть найкращий фахівець. Краще відразу довірити цю тонку роботу експертам VS-Center, які гарантовано зможуть домогтися прекрасного результату. Заміна жорсткого диска в ноутбуці вимагає не тільки наявності спеціальних навичок, а й ремонтного обладнання. До того ж, на нашому складі є велика кількість деталей в наявності, ціна на які нижче, ніж у конкурентів.

У Києві нескладно знайти сервісний центр, який пропонує ремонт жорсткого диска ноутбука, але лише деякі майстерні дають гарантію на надані послуги. VS-Center вже довгий час займається заміною жорстких дисків в різних моделях ноутбуків, і наші клієнти завжди залишаються задоволені отриманим результатом.

Широкий спектр послуг, відмінне обслуговування і вигідна вартість заміни та ремонту - ось те, що відрізняє ВС-Центр від інших. Не довіряйте свій ноутбук майстрам, які не мають досвіду роботи і необхідних навичок, співпрацюйте тільки з перевіреним часом і величезною кількістю задоволених клієнтів сервісним центром!


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

17 Responses so far.

 1. Викентий :

  Добрый день! Сколько будет стоить замена hdd в ноутбуке dell inspirion 3000?

  • Виталина Бондарь :

   Стоимость жесткого диска на 500 ГБ. – 1600 грн.
   Стоимость жесткого диска 1 ТБ. составляет 1800 грн.
   Рекомендую рассмотреть вариант замены hdd на ssd, это существенно повысит отзывчивость ноутбука. Стоимость от 1920 грн. за 128 ГБ.
   Гарантия на жесткий диск 36 месяцев.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

 2. Александр :

  У меня уже больше недели сильно глючит ноутбук ASUS E502SA-XO018T. Сколько будет стоить диагностика этой модели?

  • VS-Center :

   Стандартные сроки бесплатной диагностики 2-3 рабочих дня. Доступна услуга срочной диагностики, которая выполняется в течение 1 часа. Ее стоимость 160 грн. Обращайтесь, будем рады помочь!

 3. Павел :

  Компьютер выдает сообщение при загрузке БИОС HDD S.M.A.R.T is bad. Дальнейшая работа идет после нажатия F1. Компьютер тормозит, особенно вначале работы загруженной системы. Что можно сделать?

  • VS_Center :

   Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

 4. Алекс :

  Здравствуйте. Уронил ноут (DELL studio 1747) на ковер. Удар совсем не сильный, но при буте начались низкие гудки и высвечивает. PXE-E61: Media Test Failure , check cable. PXE-MOF. Exiting PXE ROM. Operating system not found. Хард драйв отсоединил, присоединил. Контакты проверил. Бут настройки все в порядке. Посоветуйте пожалуйста, какие могут быть варианты, если вы сталкивались с такой проблемой?

  • Симптомы явно говорят о проблемах с инициализацией жесткого диска. Неисправность может быть в самом HDD либо же в материнской плате. Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

 5. Сергей :

  Добрый день,выдало ошибку «disk error occurred press ctrl+alt+del to restart» после падения.Что лучше сделать в этой ситуации?

  • Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения. Скорее всего потребуется замена жесткого диска. Не рекомендую пользоваться ноутбуком, что бы сохранить возможность восстановления данных на поврежденном диске.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

 6. В большинстве случае реально. Но стоимость восстановления данных сильно зависит от степени повреждения жесткого диска.

 7. Илья Орлов :

  Ноутбук ASUS X55V во время работы сильно нагрелся и появился запах гари, как быть в данной ситуации?

  • Думаю ноутбук лучше не пытаться включать. Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

 8. Igorprt :

  Насколько реально восстановить данные на поврежденном винчестере, интересно есть какая нибудь статистика

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера