Про компанію Всеукраїнський сервісний центр.


Безкоштовна діагностика техніки


У сучасному мінливому світі ми настільки звикли до того, що нас оточує техніка, що коли вона раптом дає збої або ламається, у нас починається паніка. А коли ламається той же ноутбук, і не можна доробити роботу, додивитися фільм, поспілкуватися прямо зараз, ми починаємо думати, до кого ж звернутися, щоб пристрій «запрацював».

Кому довірити пристрій, без якого раптом стає неможливо зробити купу речей? Тільки компанії, яка є не замовником або клієнтом, а партнером, який враховує Ваші інтереси і подовжує життя Вашого ноутбука або іншого пристрою на довгі роки.

ПП «Всеукраїнський Сервісний Центр» - спеціалізований сервісний центр по ремонту ноутбуків, комунікаторів, iPhone і електронних книг, що працює на ринку з 2009 року. У кожного співробітника центру за плечима досвід роботи мінімум 5 років, тому число швидко і якісно відремонтованої техніки обчислюється тисячами штук - і подяками від наших постійних клієнтів!

Ми надаємо повний комплекс послуг по ремонту техніки:

Чому обирають саме нас:

  • Щоб зробити діагностику, визначити причину поломки і відремонтувати пристрій, ми використовуємо тільки сучасне професійне обладнання.
  • Щоб заощадити Ваш час і кошти, ми проводимо безкоштовну діагностікуі встановлюємо причину несправності Вашого пристрою - і тільки потім озвучуємо вартість ремонту.
  • Щоб усунути поломку, ми використовуємо тільки нові оригінальні запчастини від виробника.
  • Щоб відремонтувати Ваш ноутбук якомога швидше, ми організували склад з великим асортиментом запасних частин від виробників найпопулярніших брендів. Асортимент постійно поповнюється.
  • Щоб здійснити всі види ремонту ноутбука на найвищому рівні, ми використовуємо найсучасніше професійне обладнання.
  • Щоб Ви були впевнені в тому, що раціонально витратили свої гроші, ми даємо гарантію на ремонт 3 міс., На заміну матриць - 6 міс.
  • Щоб перевірити якість виконаного ремонту всі види відремонтованої техніки тестуються на спеціальних стендах.
  • Щоб Ваше наступне звернення в наш сервісний центр було максимально комфортним, ми розробили спеціальні умови обслуговування для постійних і корпоративних клієнтів.

Фахівці нашого сервісного центру мають великий досвід роботи з усунення поломок будь-якої складності і здійснюють ремонт техніки, починаючи від старих моделей і закінчуючи новинками. Ремонтуючи техніку в ВСЦ, Ви отримуєте високу якість обслуговування, гарантію на всі послуги і впевненість в тому, що ноутбук не втратить працездатність протягом багатьох років!


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (4 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Loading...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера