Ремонт телефонів Samsung


Безкоштовна діагностика техніки


Поломка улюбленого смартфона, що дозволяє розважатися, спілкуватися, дивитися фільми і шукати корисну інформацію в інтернеті, це завжди трагедія.сервисный центр телефонов samsung
Але не слід засмучуватися і бігти в магазин за новим, вартим чималих грошей. У більшості випадків будь-яка поломка може бути усунена - від розбитого екрану до згоріння процесора.

Сервісний центр смартфонів Samsung

Сьогодні в кожному великому місті можна знайти сервісний центр телефонів Samsung, а часто і не один. Тут немає нічого дивного - ремонт смартфонів Samsung з ростом популярності стає послугою все більш актуальною. Продукція цього всесвітньо відомого виробника зарекомендувала себе з кращого боку - невисока вартість, багатофункціональність і надійність, це саме ті фактори, які в першу чергу оцінює більшість користувачів при покупці.

Однак, будь-яка складна техніка може виходити з ладу. Трапляється це з різних причин: від випадкового падіння до заводського браку. Але в будь-якому випадку власнику доводиться йти в сервісні центри, які пропонують ремонт телефонів Samsung. Зробити це не завжди буває легко - в багатьох компаніях немає спеціального обладнання для швидкої діагностики та якісного ремонту, те ж саме відбувається, якщо потрібен ремонт ноутбука. Також серйозні проблеми доставляє і відсутність якісних запчастин - без них заміна динаміка, заміна тачскрін або кнопок стає абсолютно неможливою. Наш власний склад оригінальних запчастин дозволяє уникнути подібних проблем у наших клієнтів. Найбільш часто в цьому році ми робимо ремонт таких моделей:

 • ремонт телефонів Samsung Galaxy S7 Edge;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy Note 5;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy Note 7;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy Note 8;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy Note 9;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy Note 10;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy S9;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy S9;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy S10; Galaxy S10е; Galaxy S10с;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy A3; Galaxy A5; Galaxy A7; Galaxy A9;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy A10; Galaxy A10s;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy A20; Galaxy A20s;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy A30; Galaxy A30s;  Galaxy A40;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy A50; Galaxy A50s; Galaxy A60;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy M20; Galaxy M30;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy A70; Galaxy A80;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy J1; Galaxy J2; Galaxy J4;
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy J5; Galaxy J6; Galaxy J7.
 • ремонт телефонів Samsung Galaxy Fold;
 • ремонт телефонів Samsung X Cover 4s.

Щоб виконати ремонт телефону, потрібно використовувати оригінальні або, як мінімум, сумісні запчастини. Це стосується більшості видів поломок. Використання дешевих китайських копій буде не дуже хорошим варіантом для вашого девайса.

Ціни на ремонт телефонів Samsung

Наш центр пропонує Вам додатково отримати 5% знижку на будь-який ремонт, для цього вам потрібно всього лише вступити в одну з наших груп в соц. мережах Facebook або Instagram:

https://www.instagram.com/servisnyitsentr01/

https://www.facebook.com/vscenterpage/

Після цього, повідомте оператору (або вкажіть в заявці), що ви долучились в одну з соц. мереж.
Також, при замовленні будь-якого виду ремонтних робіт, чистка смартфона Samsung виконується безкоштовно.

Повна назва послуги  Вартість
Діагностика смартфона Samsung Безкоштовно
Заміна тачскрін / скла смартфона Samsung від 499 грн.
Заміна дисплея смартфона Samsung від 499 грн.
Заміна модуля смартфона Samsung от 1250 грн.
Заміна роз'ємів (аудіо, USB) Samsung від 380 грн.
Ремонт після залиття телефону Самсунг від 800 грн.
Заміна голосового динаміка смартфона Samsung от 450 грн.
Заміна мікрофона смартфона Samsung от 450 грн.
Прошивка смартфона Samsung от 400 грн.
Ремонт материнської плати смартфона після удару від 760 грн.
Ремонт плати після некваліфікованого втручання від 760 грн.
Заміна акумулятора смартфона Samsung от 450 грн.

* Пожалуйста, уточняйте цены по телефонам

(044) 377-71-66; (073) 377-71-66

В яких випадках може знадобитися сервісний центр Samsung?

При всіх своїх перевагах, більшість смартфонів відрізняються крихкістю і легко виходять з ладу. Перелічимо найбільш поширені поломки.ремонт телефонов samsung

Найчастіше клієнти звертаються в фірми з ремонту смартфонів за заміною дисплея. Крихкий дисплей не витримує навіть не дуже сильних ударів - падіння на тверду поверхню майже завжди призводить до появи тріщин. Усунути поломку дозволяє тільки ремонт дисплея Samsung. Крім того, через недбале ставлення на дисплеї часто з'являються глибокі тріщини - функціонал від цього не страждає, а ось зовнішній вигляд і зручність роботи - дуже навіть. Переносячи смартфон без чохла в сумці або кишені, можна легко подряпати його об монети, ключі та інші тверді предмети. Виправити становище може тільки заміна сенсорного екрану.

Нерідко телефони виходять з ладу після попадання вологи.
Читаючи з екрану у ванній або дістаючи пристрій під дощем, власник ризикує, отримати замкнення промоклих елементів. В результаті доведеться розщедритися на покупку системної плати, а її ціна досить висока.

Падіння також часто призводить до того, що тріскається корпус. Навіть якщо власнику пощастить і інші комплектуючі не постраждають, все одно знадобиться заміна корпусу.
Поширена поломка комунікаторів - пошкоджені кнопки. Сильний тиск, потрапляння вологи або просто інтенсивна експлуатація часто призводить до того, що потрібно буде придбати нову клавіатуру.

Ремонт телефона Самсунг в VSCenter

Наша компанія відома в Києві і всій Україні вже багато років.
В першу чергу варто сказати, що діагностика телефона Самсунг виконується справжніми професіоналами при використанні передового обладнання. Будь-які поломки, будь то зламане гніздо мікрофона, злетіла прошивка або пошкодження системної плати, визначаються швидко і безпомилково. В ході роботи проводиться чистка смартфона Samsung - за це нашим клієнтам не доводиться доплачувати, тому що вона безкоштовна.

Після виявлення поломки, починається її усунення. Заміна сенсорного екрану, який згорів процесора або пошкодженого роз'єму буде виконана за день-два, а в особливо термінових випадках - за кілька годин. Можливим це робить не тільки професіоналізм співробітників, але і великі запаси якісних запчастин. Завдяки цьому заміну екрану можуть закінчити за кілька годин, а навіть на найскладніший ремонт мобільних телефонів Samsung рідко йде більше декількох днів. При цьому можливість замовити запчастини оптом дозволяє нам отримати якісний товар недорого.
Отже, вартість ремонту, будь то заміна скла в телефоні або установка нового процесора, також значно знижується.

Чтобы оставить заявку Вы можете заполнить одну из форм на сайте, либо позвонить к нам по телефонам (044) 377-71-66, (073) 377-71-66.

Будемо Вам раді допомогти!


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (5 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Loading...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера