Ремонт об'єктивів


Безкоштовна діагностика техніки


Фотоапарат - надійний і обов'язковий супутник під час подорожей, відпочинку, на сімейних урочистостях і корпоративах. Він дозволяє відобразити найяскравіші моменти. На мить зупинити час і залишити пам'ять про той чи інший випадок, людину, предмет. Навіть всіляким гаджетам з вмонтованими посиленими камерами не вдається витіснити фотоапарат з лідерських позицій. Адже саме він дозволяє робити якісні, яскраві і красиві знімки. Якщо техніка відмовляється працювати, не варто впадати у відчай і прощатися з улюбленою електронікою. Часто достатньо лише провести ремонт об'єктива, щоб фотоапарат знову почав працювати.

Основні причини поломки

Несправність об'єктива вважається однією з найпоширеніших несправностей. Близько 40% звернень в сервісний центр пов'язано саме з наріканням на цю проблему. Причин, за якими об'єктив відмовляється служити, дуже багато, а симптомів ще більше. Найчастіше причиною поломки є людський фактор.

 • Нерідкі падіння фотоапарата з відкритим об'єктивом. В такому випадку відбувається механічна поломка, в результаті якої зміщуються елементи і навіть розламуються внутрішні деталі об'єктива. Також вивести з ладу цю запчастину, а саме її шестерні і направляючі, може самовільне включення фотоапарата в чохлі або сумці. Стінки аксесуара стають перепоною для висування об'єктива і, в результаті, камера ламає себе сама.
 • Попадання всередину об'єктива піску - це «класика» пляжного сезону. Достатньо однієї твердої піщинки, щоб вивести з ладу об'єктив. Налиплий на силіконове мастило сипучий матеріал видалити досить проблематично. Для цього необхідно розібрати пристрій до найдрібніших запчастин.
 • Потрапляння рідини також стає причиною дисфункції об'єктива. В першу чергу, води і напоїв боїться електроніка - датчики, щіткові двигуни та інші компоненти. Важливо не зволікати з «мокрим» ремонтом об'єктивів, так як в результаті неприємності залишаються каламутні розводи і плями.

Про те, що сталася поломка, можуть свідчити ряд ознак:

 • Повністю або частково висунутий об'єктив. Він може бути візуально перекошений, або не рухатися при включенні камери, або не до кінця заїжджає у «вікно».
 • Включення фотоапарата супроводжується тріском або дзижчанням, при цьому об'єктив закривається досить щільно.
 • На дисплеї з'являється текстове повідомлення про помилку: Е18, Lens Error, помилка об'єктива та ін.
 • Камера не фокусується і самовільно вимикається.

З усіх перерахованих вище причин поломки, об'єктив підлягає ремонту в 80% випадків, але тільки за умови, що фотоапарат доставлений оперативно і не піддавався «домашнім» спробам його полагодити. Адже нерідко, коли об'єктив цифровика заклинює, власник намагається самостійно його «вилікувати». Однак найкраще відмовитися від порад досвідчених користувачів і онлайн - підказок та звернутися в сервісний центр по ремонту об'єктивів в Києві.

Професіонал всеукраїнського масштабу

Сервісний центр www.vscenter.com.ua зарекомендував себе як надійна і кваліфікована компанія по ремонту об'єктивів Canon та інших відомих торгових марок. Вже більше 10 років вона справно виконує свої зобов'язання перед тисячами клієнтів.

В штаті центру працюють професійні та досвідчені майстри своєї справи. Вони здатні усунути будь-яку проблему об'єктива і гарантувати надійну експлуатацію виробу після ремонту.

Послугами по ремонту об'єктивів Tamron, Sigma, Nikon, Canon і інших брендів вже скористалися тисячі українців, які залишились задоволеними рівнем сервісу компанії. Лідерські позиції серед конкурентів і довіру постійних клієнтів ПП «Всеукраїнський Сервісний Центр» завоював завдяки власним перевагам:

 • Кожному клієнту надається безкоштовна діагностика стану техніки для виявлення проблем. Після її проходження власник фотоапарата сам має право вирішувати, погоджуватися на ремонт чи ні.
 • Висококласні фахівці гарантують надійну і безперебійну роботу об'єктивів після ремонту протягом кварталу.
 • Компанія пропонує безкоштовний виїзд кур'єра в Києві. Також центр виправдовує свою назву, обслуговуючи клієнтів не тільки в столиці, але і в регіонах.
 • Ремонт об'єктивів виконується за помірними цінами.

Ціни на ремонт об'єктивів

НАЗВА ПОСЛУГИ НАЗВА ПОСЛУГИ Ціна (грн.)
Модульний ремонт без врахування запчастин Розбирання і заміна дефектних модулів (фокусування, стабілізації, діафрагми) 665
Профілактичні роботи Чистка контактних з'єднань, шлейфів, механічних вузлів (від пилу, оксидів) 665
Ремонт об'єктива Відновлення механічних пошкоджень, усунення дефектів від попадання рідини 665
Ремонт плати управління Заміна SMD-елементів, відновлення пошкоджених ділянок (від рідини) 665

 

Компанія www.vscenter.com.ua - це надійний і відповідальний сервісний центр. Стати його клієнтом дуже просто: достатньо заповнити заявку, зв'язатися з менеджером в телефонному режимі або викликати кур'єра. Доброзичливий і уважний персонал з радістю відгукнеться на прохання кожного, хто потребує ремонту об'єктива на фотоапараті будь-якого виробника.


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (Поки оцінок немає)
Loading...

4 Responses so far.

 1. Татьяна сказав:

  Здраствуйте!!! Случилась такая вот беда! Подскажите что это, объектив нигде не падал. Странно. Объектив не крутится, не фокусирует и как оказалось не снимает.

  • VS_Center сказав:

   Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

 2. Александр сказав:

  Здравствуйте. После падения объектива Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX развалилась диафрагма. Сколько стоит замена? 665 грн?

  • VS_Center сказав:

   Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера