Ремонт ноутбуків HP


Безкоштовна діагностика техніки


Ремонт ноутбуков HPЗбираючись здійснити ремонт ноутбука НР, потрібно пам'ятати, що він повинен проводитися з використанням сучасних технологій і оригінальних деталей від виробника.

Якщо ви віддасте свій ноутбук в руки знайомого майстра Вашого кращого друга, Ви ризикуєте отримати безліч проблем на додачу до тієї, яка у Вас вже є.

Всеукраїнський сервісний центр відремонтує будь-який ноутбук HP на високому професійному рівні і поверне його до життя в найкоротші терміни.

 

Сервісний центр ноутбуків HP

 • Діагностика ноутбука НР – це вірний спосіб правильно визначити причину поломки і усунути її якомога швидше.
 • Відновлення роботи системи охолодження ноутбука НР. Мабуть, це найпоширеніша проблема з ноутбуками НР. Приблизно після року експлуатації система охолодження ноутбука забивається пилом і починає давати збої. Спочатку ви просто відчуваєте, ніби клавіатура ноутбука нагрівається трохи більше, ніж зазвичай. Але якщо вчасно не провести чистку, може знадобитися терміновий ремонт ноутбука з повним розбиранням ноутбука.
 • Заміна матриці ноутбука НР. Якщо ви включили ноутбук, а на екрані кольорові плями або монітор не включається взагалі, подумайте, чи не могли Ви випадково його пошкодити (зачинили кришку, але забули прибрати з клавіатури флешку, упустили ноутбук на підлогу і т.д.). Словом, якщо монітор не працює, пора звертатися до майстра за професійною допомогою.
 • Заміна відеокарти в ноутбуці НР. Найпоширеніша ознака цієї поломки - монітор не включається взагалі або ж на ньому видно лише точки або дрібні смуги. Зважаючи на складність поломки рекомендуємо Вам не гадати, що саме трапилося з ноутбуком або намагатися «полагодити» його самостійно, а відразу звернутися в сервісний центр, де ступінь складності ремонту оцінять кваліфіковані співробітники.

Це тільки короткий перелік послуг, що надаються фахівцями нашого сервісного центру. Якщо Вам потрібні інші послуги або Вас цікавить ремонт ноутбуків HP в Києві, залишайте заявку, телефонуйте або завітайте до нас!

 

Ціни на ремонт ноутбука HP

Назва послуг по ремонту ноутбуків HP Ціна робіт, грн *
Діагностика ноутбука HP Безкоштовно
Заміна (ремонт) матриці ноутбука HP від 360 грн.
Заміна (ремонт) клавіатури ноутбука HP  від 240 грн.
Заміна (ремонт) материнської плати ноутбука HP  від 360 грн.
Заміна (ремонт) корпусу ноутбука HP  від 850 грн.
Заміна оперативної пам'яті ноутбука HP від 240 грн.
Заміна процесора в ноутбуці HP від 360 грн.
Очищення (ремонт) системи охолодження ноутбука HP  від 500 грн.
Заміна (ремонт) шлейфа в ноутбуці HP від 360 грн.
Заміна (ремонт) лампи підсвічування матриці ноутбука HP  від 480 грн.
Заміна (ремонт) блоку живлення ноутбука HP від 360 грн.
Заміна (ремонт) акумулятора HP від 160 грн.
Заміна (ремонт) DVD приводу в ноутбуці HP від 480 грн.
Заміна (ремонт) кулера ноутбука HP від 360 грн.
Ремонт залитого ноутбука HP від 800 грн.
Заміна (ремонт) роз'єму живлення ноутбука HP від 600 грн.

* до вартості робіт може додаватися вартість часткової або повної розборки ноутбука

Для замовлення будь-якої послуги, Ви можете залишити заявку в будь-якій формі на сайті, або зателефонувати до нас за номером (044) 353-02-26


Ремонт ноутбуків HP наступних моделей

Найбільш часто нам доводиться ремонтувати наступні моделі ноутбуків HP (Hewlett-Packard):

 • ремонт ноутбуків HP Pavilion Series
 • ремонт ноутбуків HP Pavilion  Power Series 
 • ремонт ноутбука HP Series
 • ремонт ноутбука HP EliteBook Series
 • ремонт ноутбука HP EliteBook Folio Series
 • ремонт ноутбуків HP Probook Series
 • ремонт ноутбука HP Envy Series
 • ремонт ноутбука HP Omen Series 
 • ремонт ноутбука HP Spectre Series 
 • ремонт ноутбука HP Stream Series 
 • ремонт ноутбука HP Z Book Series 

 

Компанія Hewlett-Packard давно завоювала репутацію виробника одних з найбільш надійних, високопродуктивних і стильних персональних комп'ютерів в світі. У цій компанії знайдеться ноутбук «на будь-який смак»: бюджетний Presario, ігровий Pavilion, ексклюзивний серії Vivienne TAM або елітний ProBook. Здається, ніщо не може зіпсувати враження від роботи на такій машинці, а поняття «ремонт ноутбуків НР» до цього бренду взагалі не застосовується. Однак неприємності трапляються навіть з найнадійнішими в світі пристроями.

Для замовлення будь-якої послуги, Ви можете залишити заявку в будь-якій формі на сайті, або зателефонувати до нас за номерами

(044) 377-71-66; (073) 377-71-66; 

Будемо Вам раді допомогти!


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (5 оцінок, середнє: 4,80 з 5)
Loading...

439 Responses so far.

 1. Владимир сказав:

  привет. нужна вся система система охлаждения для нр m7.

  • Виталина Бондарь сказав:

   Продажей комплектующих не занимаемся, можем предложить замену. Укажите, пожалуйста, полную модель ноутбука. Пример: HP ENVY m7-n101dx.

 2. Igor Belikov сказав:

  Добрый день.Ноутбук HP Pavilion Gaming Notebook.номер продукта N8J97UA#ABA.серийный номер 5CD5484HVK.Возможен ли апгрейд?Скачет ФПС в играх.Систему охлаждения с заменой термопасты сделал месяц назад.Проблема осталась.Конфигурация:Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz,память16Гб DDR 3,NVIDIA GeForce GTX 950M 4G.Можно ли улучшить?Цена вопрса?

  • Виталина Бондарь сказав:

   За производительность в играх отвечает видеокарта. К сожалению, замена видеокарты в данной модели не предусмотрена производителем.

 3. Виктор сказав:

  Добрий день ноут HP EliteBook 8560w проблема когда запускаю 3д игри проходит минут 5 зависаеткомп и появляються артефакт проблема только при включении 3д игр что может бить и сколько приблезительно ремонт?

  • Виталина Бондарь сказав:

   Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения. Ориентировочная стоимость ремонта 1500-2550грн. Гарантия три месяца.
   Обращайтесь, будем рады Вам помочь!

 4. Евгений сказав:

  добрый день! Вы корпуса меняеет? И сколько будет стоимость таких работ? Pavilion g6

  • Виталина Бондарь сказав:

   Да, конечно. Полная замена корпуса стоит достаточно дорого и лежит в пределах 4000 грн. Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно определить какие части корпуса требуют замены, а какие подлежат восстановлению. Ориентировочная стоимость восстановления корпуса 950-1700 грн. Обращайтесь, будем рады помочь!

 5. Ирина сказав:

  Добрый день! Есть ли в наличии клавиатура к ноуту hp probook 45-25s? Если есть, то какая цена с установкой. Спасибо)

  • Виталина Бондарь сказав:

   Клавиатура доступна к заказу. Стоимость замены составляет 950 грн. Гарантия три месяца. Обращайтесь, будем рады Вам помочь!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера