Складний ремонт ноутбуків на вигідних умовах.


Безкоштовна діагностика техніки


Всеукраїнський сервісний центр запрошує до співпраці компанії, які зайняті в сфері ремонту та продажу ноутбуків і комплектуючих, портативної і офісної техніки.

Наш сервісний центр займається всіма видами ремонтів ноутбуків, електронних книг, планшетів, iPhone. Основна спеціалізація нашої компанії, це виконання складних ремонтів материнських плат ноутбуків (заміна відеочіпів, північних / південних мостів, відновлення залитих ноутбуків). Ми успішно співпрацюємо більше 7-ми років з багатьма сервісними центрами. Ми змогли налагодити зручну і ефективну систему спільної роботи, яка дозволяє нашим партнерам якісно і вигідно робити складні ремонти ноутбуків для своїх клієнтів.

Ми постійно розвиваємо нашу мережу і завжди раді співпрацювати з новими партнерами.

 

Які переваги Ви отримуєте, працюючи з нами:

Гарантована якість виконаних робіт.

Маючи все необхідне обладнання: інфрачервону паяльну станцію, діагностичні стенди, осцилографи, мікроскопи, мультиметри і т.д., а також досвідчених висококваліфікованих інженерів, готових виконати ремонт будь-якої складності - ми гарантуємо високу якість наших послуг і надаємо гарантію на свою роботу від трьох до шести місяців.

 Швидкість виконання робіт.

Ми використовуємо власний склад запасних частин з великим асортиментом, що дозволяє нам оперативно виконувати всі види ремонтів. Ми так само займаємося продажем запасних частин. При необхідності замовлення запасних частин, ми називаємо чіткі реальні терміни поставки.

Інформаційний супровід.

Ми здійснюємо детальне інформування на всіх етапах ремонту зручним для Вас способом. Персональний менеджер, завжди готовий відстоювати Ваші інтереси і вирішувати будь-які виниклі складнощі.

 Вигідні ціни.

Наші ціни є одними з найнижчих по Україні. Діагностика безкоштовна. Ми пропонуємо фіксовані ціни за типами ремонтів, не залежно від вартості запасних частин, що істотно спрощує формування цін для кінцевих клієнтів.

Зручні способи оплати.

Ми приймаємо оплату будь-яким зручним для Вас способом: готівкою, банківським переказом, по безготівковому розрахунку. Так само оплата може здійснюватися з відстроченням, після видачі техніки кінцевому клієнту і отримання від нього оплати.

Наші партнери:

СЦ «Ком-Сервіс» Основний постачальник комп'ютерної та орг.техніки в м.Овруч. Сервісний центр з ремонту та обслуговування комп'ютерів і периферії. м. Овруч
СЦ «Мегастайл-Сервіс» Сервісний центр по ремонту комп'ютерної аудіо, відео та фото техніки. м. Черкаси
СЦ «Корифей» Ремонт і обслуговування комп'ютерної техніки. м. Кам'янець-Подільський
СЦ «Моноліт» Ремонт і обслуговування комп'ютерної і офісної техніки. м. Олександрія
ТОВ "Поліск" Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування комп'ютерної, копіювальної та офісної техніки. м. Кременчук
СЦ «Рем-Сервіс» Ремонт і обслуговування комп'ютерної техніки. м. Луцьк
ТОВ «Інтеграційні рішення» Договірне обслуговування комп'ютерної техніки, ремонт і сервісне обслуговування друкарської техніки. м. Суми
ЧП «Уст-Сервіс» Ремонт і обслуговування комп'ютерної техніки, заправка та відновлення картриджів. м. Луганськ
ТОВ МП "Інвар" Продаж та ремонт офісної і комп'ютерної техніки м. Миколаїв

 

З питання співпраці телефонуйте за т. (044) 377-71-66, (073) 377-71-66

або заповніть форму нижче (в поле «тема» пишіть «співпраця»), ми надішлемо Вам комерційну пропозицію і зв'яжемося з Вами для уточнення деталей.


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (2 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Loading...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера