Умови і гарантії


Безкоштовна діагностика техніки


 1. При прийомі техніки до Всеукраїнського сервісного центру, адміністратор видає гарантійну розписку (квитанцію) з порядковим номером, яку обов'язково потрібно зберігати. Назвавши номер квитанції по телефону, Ви оперативно зможете отримати інформацію про стадію діагностики і ремонту Вашої техніки.
 2. Діагностика виконується протягом 3-х днів з моменту надходження пристрою в наш сервісний центр. Діагностика виконується безкоштовно, навіть в разі відмови від ремонту.
 3. Після проведення діагностики, адміністратор узгоджує вартість ремонту і терміни виконання робіт. Ви маєте право відмовитися від ремонту, якщо Вас не влаштовує вартість, або з інших причин до початку виконання ремонту.
 4. Стандартний ремонт виконується протягом 3-7 днів. У складних випадках ремонт може тривати до 10-ти робочих дня.
 5. Гарантії:
 • На всі види робіт по ремонту ноутбуків, IPhone, і КПК та іншої портативної техніки, надається гарантія терміном на 3 місяці.
 • Гарантія від 3-х місяців на запасні частини та комплектуючі.
 • На матриці для ноутбуків і електронних книг, гарантійний термін продовжено до 6 місяців.
 1. Для отримання техніки з ремонту, необхідно надати гарантійну розписку (квитанцію), видану при оформленні. При відсутності квитанції, щоб уникнути суперечок, адміністратор має право не видати техніку.
 2. Зберігання техніки після ремонту безкоштовно протягом 15 днів з дня закінчення ремонту. При більш тривалому зберіганні може вимагатися оплата за зберігання.
 3. Вартість послуг по ремонту техніки дивіться в нашому прайсі. Додаткову інформацію про вартість робіт і комплектуючих, Ви можете дізнатися за телефоном або у нашому офісі, дивіться в розділі контакти.

Всеукраїнський сервісний центр - якість і сервіс понад усе!


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера