Ремонт и заміна dvd привода ноутбука


Безкоштовна діагностика техніки


Стабільна робота ноутбука - це спокій і гарний настрій його власника, а також можливість переглядати будь-які фільми, грати і працювати в будь-якому зручному місці. Дуже часто до нас звертаються клієнти, які зіткнулися з проблемами в роботі привода для дисків. Несправності в роботі DVD приводу виникають навіть у персональних комп'ютерах, тому не варто дивуватися, якщо у вашого ноутбука вийде з ладу ця деталь. Ремонт DVD привода ноутбука потрібен, якщо:

 • відбувається неповне закриття
 • з'являється сторонні звуки і скрегіт при роботі
 • відкривається люк відразу після закриття
 • при використання він дуже шумить Замена DVD привода ноутбука

Якщо з вашим пристроєм сталася аналогічна поломка, не варто відкладати поїздку в сервісний центр. Для наших досвідчених майстрів не складе труднощів за короткий термін відновити працездатність ноутбука, і він знову буде радувати вас своєю продуктивністю і безперебійною роботою. При відсутності можливості особисто привезти девайс, який вийшов з ладу, ви можете скористатися безкоштовною послугою виклика кур'єра.

В VS-Center фахівці проводять лагодження DVD привода ноутбуків наступних брендів: Acer, Samsung, Toshiba, Asus, HP, Dell, Sony, Lenovo, MSI, Apple, IBM та інших моделей.

Ремонт DVD привода ноутбука в VS-Center

Перед початком проведення робіт наші майстри завжди проводять ретельну безкоштовну діагностику. З її допомогою вдається з точністю з'ясувати, яка саме сталася поломка. Умовно несправності можна розділити на кілька категорій: пошкодження механіки, електронних компонентів, оптичної системи, лазера і інші. Незалежно від того, яка саме деталь вийшла з ладу. Ремонт є складним процесом, який може виконати тільки професіонал.

Заміна DVD привода в ноутбуці

Іноді вартість заміни привода на ноутбуці виявляється нижче, ніж його ремонт, і в цьому випадку майстер запропонує встановити нову деталь. На нашому складі завжди є в наявності велика кількість приводів для різних моделей, тому вам не доведеться чекати довгий час, щоб забрати лептоп з сервісу.

У Києві багато сервісних центрів, які пропонують швидко відремонтувати DVD привід, але лише деякі дають гарантію на свою роботу. Фахівці ВС-Центер мають всі необхідні знання і кваліфікацію, а також використовують при ремонті найсучасніше обладнання, що дозволяє досягти чудових результатів. Ремонт і заміна є головним напрямком нашої роботи, яку ми завжди виконуємо на вищому рівні.

Для зручності наших клієнтів ми розмістили на сайті форму зворотного дзвінка. Просто заповніть її, і найближчим часом з вами зв'яжеться наш фахівець, який докладно розповість про широкий спектр наших послуг, ознайомить з цінами і термінами виконання робіт.


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Loading...

10 Responses so far.

 1. Вова Разумовський :

  Здравствуйте! У меня сломался дисковод на ноутбуке модель Asus K54LY можно у вас, его купить и сколько он будет стоить!?

  • VS-Center :

   К сожалению, мы не занимаемся продажей комплектующих, можем предложить замену. Ориентированная стоимость замены DVD привода составляет от 850 грн. Обращайтесь, будем рады помочь!

 2. Uri :

  На моём ASUS X551MAV самопроизвольно открывается лючок DVD привода, ремонт однозначно. А сколько это займёт времени?

 3. Александр :

  Здравствуйте!Извините что не по теме!Такая проблема!Ноутбук Asus K54LY!Возможно ли ее исправить без переустановки windows и сколько это будет стоить?

 4. Виталий Сидоренко :

  Пользуюсь ноутбуком MSI GX700 последнее время начал постоянно открываться DVD привод, благодаря вашей статье, теперь знаю в чем проблема, благодарю за полезную информацию.

 5. Илья Орлов :

  DVD привод постоянно пищит и скрежет, ноутбук ASUS X55V. Прочитал Вашу статью понял, что с этой поломкой сам не справлюсь. Благодарю за информацию.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера