Ремонт залитого ноутбука


Безкоштовна діагностика техніки


Дуже часто термін служби ноутбука залежить від нашої пильності, про яку ми забуваємо. Погодьтеся, так приємно взяти в руку чашку кави або чаю, і зручно влаштувавшись біля екрану подивитися фільм, поспілкуватися в соціальних мережах або відправити робочий документ. Але один необережний рух, і рідина з чашки потрапляє прямо на ноутбук. В цьому випадку уникнути ремонту залитого ноутбука не вдасться, і якщо ви хочете, щоб в подальшому лептоп справно працював, необхідно звернутися до справжніх професіоналів своєї справи.

Ремонт залитого ноутбука поверне до життя ваш девайс!

Якщо ви хочете дізнатися, яка саме поломка виникла після залиття, необхідно привезти девайс в наш офіс для проведення безкоштовної діагностики. При відсутності можливості знайти час і приїхати, ми готові відправити до вас додому або на роботу кур'єра, який позбавить Вас від необхідності витрачати свій час.
Ремонт ноутбуков после залития

В VS-Center фахівці проводять ремонт ноутбуків після залиття наступних брендів: Acer, Samsung, Toshiba, Asus, HP, Dell, Sony, Lenovo, MSI, Apple, IBM і інших брендів.

У деяких випадках буває досить провести ремонт клавіатури ноутбука після залиття, і до пристрою знову повертається працездатність. Але, не дивлячись на те, що ремонт залитої клавіатури ноутбука на перший погляд здається легкою процедурою, це зовсім не так. Необхідно не тільки повністю акуратно розібрати клавіатуру, але і визначити чи не були пошкоджені інші внутрішні елементи системи

Ремонт ноутбуків після залиття в VSCenter

Якщо ви хочете заощадити свій час і сили - краще відразу звертатися до майстрів ВС-Центер. Для нас не існує нездійсненних завдань, і ми готові виконати навіть складний ремонт залитих ноутбуків в максимально короткий термін.

Один з найбільш частих питань наших клієнтів: скільки коштує ремонт залитого ноутбука? На нього неможливо відповісти без попередньої діагностики. Після ретельного огляду та виявлення всіх наявних несправностей, наші фахівці озвучать вартість ремонту, і при вашій згоді відразу ж приступлять до його виконання.
Якщо ви шукаєте в Києві сервісний центр, ціни в якому значно нижче, ніж якість виконаних робіт - ласкаво просимо в VS-Center. Тут вас завжди чекає ввічливе обслуговування, і широкий спектр додаткових послуг, таких як: безкоштовна діагностика та чистка, виїзд кур'єра за несправною технікою і багато іншого. Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок на сайті, і фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом, або самостійно оформити замовлення на ремонт.


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (3 оцінок, середнє: 3,67 з 5)
Loading...

7 Responses so far.

 1. Yura :

  Залит ноутбук Lenovo G560,нету напряжения на таких штуках где соединяется батарея,заливался дважды.Может что-то перегорело?Скажите,какая будет стоить цена ремонта?

  • VS-Center :

   Однозначно сложно ответить на вопрос, что именно вышло из строя. Я рекомендую Вам провести в нашем сервисном центре бесплатную диагностику, по результатам которой мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения. Ориентировочная стоимость ремонта ноутбука от 450 до 2100 грн. Обращайтесь, будем рады помочь!

 2. Александр Петров :

  Залит ноутбук HP ProBook 4530s (B0X66EA). Не работают южный мост и озу. Сколько примерно будет стоять ремонт?

  • Стоимость ремонта материнской платы ноутбука HP ProBook 4530s с заменой южного моста на новый составляет 1850 грн. Гарантия 3 месяца. Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

 3. Svetochka Sumtsova :

  Ребенок мой случайно перелил молоко на ноутбук Fujitsu-Siemens Esprimo V5535 сделали в данном центре быстро и недорого, теперь работает отлично.

 4. Ірина :

  А чи можливо відремонтувати нетбук Acer Gateway NE 56R якщо велика
  кількість рідини потрапила на клавіатуру і зараз нетбук взагалі не
  вмикається?

  • Наш сервисный центр специализируется на сложных ремонтах, в том числе и на восстановлении ноутбуков поврежденных попаданием жидкостей. Стоимость ремонта залитых ноутбуков от 800 грн. Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера