Модернізація системи охолодження ноутбука


Безкоштовна діагностика техніки


модернизация системы охлаждения ноутбукаКомпактний розмір, невелика вага і наявність всіх необхідних функцій дозволяє використовувати ноутбук як для роботи, так і для розваг. Дуже часто виникає необхідність в модернізації системи охолодження ноутбука. Навіть, якщо Ви обираєте один з найдорожчих і функціональних ноутбуків, через деякий час після покупки багато користувачів починають помічати, що система працює більш повільно, часто зависає, мимовільно перезавантажується і сильно гріється (особливо влітку). Це є першою ознакою того, що вашому девайсу потрібне доопрацювання системи охолодження ноутбука.

Поліпшення системи охолодження ноутбука

Системі охолодження відведена одна з головних ролей у підтримці стабільної і продуктивної роботи ноутбука. При виході з ладу цієї деталі неможливе нормальне функціонування системи живлення, материнської плати, відеокарти і інших дорогих комплектуючих. Щоб уникнути виникнення серйозної поломки, необхідно хоча б декілька разів на рік проводити діагностику і чистку, і при наявності рекомендації від фахівців, здійснювати доопрацювання охолодження. Після такої профілактики ви відразу ж помітите поліпшення в роботі свого девайса. Програми та додатки будуть відкриватися набагато швидше, а ноутбук перестане виснути і нагріватися.

Ми здійснюємо доопрацювання системи охолодження в ноутбуках наступних марок: Acer, Samsung, Toshiba, Asus, HP, Dell, Sony Lenovo, MSI, Apple, IBM, Fujitsu и других.

Модернізація системи охолодження в ноутбуці збільшить продуктивність

Начитавшись посібників і різних інформаційних матеріалів в мережі, багато користувачів намагаються самостійно розібрати пристрій і модернізувати його в домашніх умовах. Робити це категорично не рекомендується, оскільки таке втручання може привести до виникнення серйозної поломки, для усунення якої потрібно заміна дорогих елементів системи. Якщо ви хочете заощадити час і сили, і завжди бути впевненим в тому, що улюблений лептоп не підведе в найвідповідальніший момент, довірте його професіоналам.

Спеціалісти сервісного центру VS-Center мають в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання, яке дозволяє здійснювати поліпшення роботи системи охолодження без повної заміни деталі. Крім цього, ми безкоштовно проводимо діагностику всього пристрою, яка допомагає з'ясувати наявність інших несправностей.

Апгрейд системи охолодження ноутбука в VSCenter

У Києві тільки ВС-Центр може запропонувати вигідне співвідношення доступної ціни та високої якості. Клієнти люблять і цінують наш сервісний центр за те, що ми пропонуємо широкий спектр додаткових безкоштовних послуг. Дізнатися більш детальну інформацію про вартість і терміни виконання ремонту ви можете за телефоном, вказаним на нашому сайті, або під час візиту до нашого офісу. Пам'ятайте про те, що професійно виконаний ремонт - це запорука довговічності та безперебійної роботи вашого пристрою на довгі роки.


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

2 Responses so far.

  1. Спец-Сервис :

    бред какой-то, что значит модернизация системы охлаждения? вы от куда это взяли? для чего разводить людей? или у вас есть сертифицированные методы от производителей ноутбуков???

    • У нас есть методы модернизации системы охлаждения. Эффективность можно повысить в среднем на 15-20%. Для каждой модели ноутбука задача решается индивидуально, с учетом конструктивных особенностей модели ноутбука.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера