Ремонт відеокамер


Безкоштовна діагностика техніки


В арсеналі гаджетів сучасної людини почесне місце займає відеокамера. Навіть відносно недорогі моделі дають можливість відчути себе в ролі режисера, зняти цікаві моменти з повсякденного життя, зробити пам'ятне відео з сімейних свят. Опцією «Відео» забезпечена різноманітна електроніка - ноутбуки, планшети, фотоапарати. Але виключно відеокамера робить можливою якісну зйомку. На жаль, улюблений гаджет, незалежно від його вартості і бренду, іноді підводить свого господаря, виходячи з ладу. Не варто відразу ж засмучуватися і списувати з рахунків відеокамеру. Ремонт в сервісному центрі поверне їй здатність знімати.

Чому вона ламається: причини виникнення несправностей

Незважаючи на високий рівень міцності і надійності, відеокамери незахищені від поломок, які виникають в результаті неякісної заводської збірки або через недбалу експлуатацію. Тому ремонт відеокамер в Києві поширена послуга. Саме завдяки їй, техніка повертається в стрій і продовжує радувати яскравими зйомками.

Причинами поломок часто стає наступне:

 • Потрапляння рідини, або атмосферних опадів, як правило, обов'язково зажадає звернення до майстерні. Але відразу ж після події можна спробувати врятувати камеру самостійно або хоча б не дозволити проблемі посилитися. Для цього необхідно відключити гаджет і від'єднати акумулятор. Важливо постаратися ретельно просушити пристрій.
 • Причиною великих неприємностей може стати навіть одна тверда піщинка. Вона здатна викликати пошкодження, що вимагають дорогого ремонту із заміною запчастин. Тому слід бути уважним і пильним на відпочинку: не залишати камеру без чохла, на відкритому сонці, під час їзди без сумки.
 • Сколи на оптиці вважаються великим пошкодженням. Вони можуть бути результатом падіння обладнання навіть з незначною висоти. В такому випадку ремонт відеокамер Sony і інших брендів вимагає заміни комплектуючих, які необхідно замовляти у виробника.
 • Вивести з ладу шлейф і елементи, що забезпечують поворот дисплеїв досить важко. Однак і з подібними проблемами відеокамери нерідко потрапляють в майстерні.
 • Термін служби касетних відеокамер можуть істотно скоротити неякісні касети. Серед відеокамер, які використовують в якості носія карти пам'яті, поширеними є механічні поломки, що виникають в результаті неправильної установки картки пам'яті в призначений для неї роз'єм, і забруднення контактів.

Куди звернутися в разі поломки?

У разі, якщо камера з тих чи інших причин перестала працювати, не варто намагатися усунути проблему власними або «сусідськими» руками. Найкраще негайно звернутися в сервісний центр www.vscenter.com.ua, де ремонт відеокамер Рanasonic та інших торгових марок здійснюють виключно професійні і досвідчені майстри.
Головним надбанням компанія вважає своїх співробітників. Це - кваліфіковані фахівці своєї справи зі стажем. Їм під силу усунути будь-яку проблему в максимально короткі терміни. Кожен майстер підходити індивідуально до замовлень, намагаючись задовольнити побажання клієнтом в повному обсязі. Компанія перебуває на ринку України вже понад 10 років. За відносно недавній термін роботи вона встигла показати себе як кращий сервісний центр країни. За роки діяльності ПП «Всеукраїнський Сервісний Центр» завоювала безліч похвальних відгуків, довіру постійних клієнтів і лідерські позиції серед конкурентів.

Спектр послуг, що надаються досить широкий і включає в себе наступне:

 • заміна і ремонт дисплея, об'єктива, механізму протягування стрічки касетних відеокамер;
 • відновлення після удару, попадання рідини, використання неякісних касет, скидання налаштувань;
 • профілактичне очищення відеообладнання.

Ціни на ремонт відеокамер

НАЗВА ПОСЛУГИ ОПИС ПОСЛУГИ Ціна (грн.)
Заміна дисплея Без урахування запчастин 570
Заміна шлейфу екрану Без урахування запчастин 570
Відновлення шлейфа Відновлення шлейфа 570
Профілактичні роботи Чистка контактних з'єднань і шлейфів (від оксидів) 570
Розбирання (чистка) СНМ Розбирання (чистка) СНМ 570
Ремонт СНМ Відновлення механічних пошкоджень СНМ (механізму протягування стрічки), заміна шестерень 570
Ремонт системної плати (модулів) Заміна SMD-елементів, відновлення пошкоджених ділянок (від рідини) 570

 

Переваги компанії

Сервісний центр здійснює ремонт відеокамер JVC та інших брендів. Перед тим, як приступити до усунення неполадок, проводиться безкоштовна діагностика пристрою. Після її проведення клієнт має право відмовитися від подальших послуг. Тим, хто довіряє ремонт відеокамери Sony або інших торгових марок, фахівці надають 3 місяці гарантії безперебійної роботи.

Компанія пропонує безкоштовний виїзд кур'єра по Києву, а також надає свої послуги жителям інших населених пунктів. Щоб ними скористатися, достатньо вислати свій гаджет будь-яким зручним способом. Якщо вам потрібний ремонт відеокамери Samsung або іншого виробника, сміливо звертайтеся в сервісний центр вже сьогодні. І тоді вже завтра ви зможете насолоджуватися зйомками і переглядом дорогих серцю роликів.


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (3 оцінок, середнє: 4,67 з 5)
Loading...

3 Responses so far.

 1. Дима бойко сказав:

  а ролик есть в продаже на видеокамеру мини касетную..она снимала но начала касеты жевать мне сказали ролик надо менять но негде заказть

 2. Дима бойко сказав:

  ну вы ремантируете касетные камеры как мини так и аудио размера**?? а поларойды фотик есть чем проверить на роботоспособность**==читски касет?? катриджей

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера