Ремонт клавіатури ноутбука


Безкоштовна діагностика техніки


Компанія VSCenter надає послуги з ремонту клавіатури ноутбуків, а також по відновленню працездатності окремих вузлів. Володіння знаннями про передбачувані несправності, вміння протестувати пристрій і зробити висновок про конкретну причину поломки є важливими перевагами звернення до наших майстрів.

Види поломок клавіатури

Ремонт клавиатуры ноутбука

Якщо несправність клавіатури стаціонарного комп'ютера можна легко виправити придбанням нового аксесуара, то у випадку з ноутбуком проблема може перерости в катастрофу і обов'язково буде потрібна заміна клавіатури на ноутбуці. Найбільшу небезпеку становлять собою пролиті рідини, які можуть вивести з ладу техніку аж до неможливості її відновлення.

Персонал сервісного центру VSCenter готовий взятися за вирішення проблеми, що виникла і провести Ремонт клавіатури ноутбука. Досвід кваліфікованих співробітників і наявність в майстерні необхідних інструментів, приладів, апаратури дозволяє виконати діагностику, знайти спосіб усунення поломок.

 

Ремонт клавіатури ноутбуків:

Агресивна експлуатація

Подібне ставлення полягає в надмірному фізичному зусиллі при натисканні на кнопки під час гри, випадкових механічних ударів, закривання кришки з стороннім предметом на клавішах. Несправні клавіші, а також деталі їх оточення буде потрібно замінити на нові і протестувати на працездатність.

Пролита рідина

Результатом неуважною і неакуратної експлуатації можуть стати пролиті напої. Якщо рідина потрапила на «клаву», необхідно негайно доставити ноутбук в сервісний центр. Старання власників висушити пристрій можуть лише посилити проблему, так як окислилися доріжки зажадають більш дорогого ремонту аж до відновлення материнської плати. У процесі ремонту клавіатура буде демонтована, промита і просушена. Потім будуть зняті плівки з струмопровідними доріжками. Робота з плівковими основами вимагає досвіду, часу і старанності, так як при появі розривів, потемніння і інших пошкоджень потрібно відновлення доріжок за допомогою струмопровідного лаку.

Заводський брак

Поломка, яка не часто зустрічається, але все ж таки можлива. Деякі частини клавіатури можуть бути неправильно приєднані, виконані з матеріалів низької якості, тому користувач по гарантії може отримати заміну ноутбука або безкоштовно відремонтований девайс.

Погане натискання клавіш

Причина в засмічуванні проміжків між клавішами, а також пластини з струмопровідними доріжками. Від потрапляння в проміжки пилу, крихт та бруду що накопичився допоможе позбутися регулярна професійна чистка.

Залипання

Пил, кристали солі, цукру та інші агресивні для комп'ютерної техніки речовини при взаємодії з вологою (наприклад, підвищена вологість в приміщенні або потрапляння вологи всередину) стають причиною утворення клейкої маси, яка й створює залипання. Досвідчені майстри очищають від подібних накопичень кнопки, а при необхідності демонтують їх і замінюють весь вузол на новий.

Неполадки в програмному забезпеченні

Дана перешкода повноцінної експлуатації клавіатури пов'язана з тим, що ноутбук не тільки не відгукується на натискання клавіш, але і не «бачить» аксесуар серед приєднаних пристроїв. Для усунення проводиться діагностика, виявляються причини, серед яких несправність контролера, usb-порту і ін. На основі отриманих даних виконується ремонт або заміна.

Клавіші зламані, втрачені

Поломка клавіш може бути викликана розломом пластини або підставки. У першому випадку майстер шукає «донора» для заміни, а в другому часто потрібна заміна аксесуара на новий. Втрата кнопки підлягає відновленню незалежно від знаходження ідентичною конструкції.

Ремонт або заміна?

Залежно від причин, по яких не працює клавіатура або її окремі кнопки, вирішується питання про ремонт або заміну.

Ремонт клавиатуры ноутбука

 • Склад пролитої рідини допоможе зробити висновок про подальші дії фахівця. Агресивні розчини типу Кока-Коли, чаю і кави роз'їдають тонкі струмопровідні доріжки, що рідко піддається відновленню. У таких випадках вихід - заміна.
 • Якщо причина у відсутності відгуку, то пошук апаратної несправності і її усунення може зажадати як дорогої заміни, так і нескладного ремонту.
 • При поломці клавіш все залежить від серйозності пошкодження. Верхню пластину можна легко замінити «донорською», а при більш складних деструктивних моментах потрібно демонтаж і заміна.

 

Випадки, коли потрібна заміна клавіатури

 • сильні удари, падіння ноута з висоти;
 • розлом клавіш і випадання всієї комірки;
 • пролиті алкогольні, газовані напої, окріп, гарячі кава, чай;
 • розлом міжклавішной з'єднувальної пластини;
 • відсутність ідентифікації пристрою при вигоранні з'єднувального проводу та ін.

Однак і ці причини не є остаточним вироком щодо заміни клавіатури на ноутбуці. У будь-якому випадку майстер виносить вердикт - ремонт / заміна - після діагностики.

Назвіть марку ноутбука - ми відремонтуємо клавіатуру

Компанія VS-Center виконає ремонт або заміну клавіатури на ноутбуці в Києві незалежно від марки виробника. Власники девайсів брендів Acer, Fujitsu, Asus, Lenovo, Compal, Dell, Sony, HP, MSI, Samsung, Toshiba можуть з упевненістю звертатися в наш сервісний центр.

Зверніть увагу!

Якщо ви не знайшли в переліку компанії-виробника, то немає причин для занепокоєння: наші фахівці знають всі марки, тому впораються з ремонтом вашої техніки без проблем.

СТОП самостійному ремонту!

Кваліфіковані інженери VSCenter закликають не виконувати самостійного розбирання і непрофесійного втручання в ноутбук. Ремонт комп'ютерної техніки, клавіатури вимагає спеціальних знань і навичок. Закликаємо вас не займатися «самолікуванням» пристрою!

Важливо!

Своєчасне звернення до майстра не приводить до великих витрат на ремонт, яких так бояться користувачі. Навпаки, витрати будуть набагато менше, ніж при самостійних і свідомих спробах вирішити проблему.

Сталася поломка? Терміново в VSCenter!

Як тільки виникла неполадка з клавіатурою ноутбука, пропонуємо одразу ж звернутися в нашу компанію VS-Center. Досвідчені фахівці негайно займуться діагностикою (безкоштовно!), Ремонтом або заміною клавіатури на ноутбуці за ціною, яка влаштує доступністю будь-якого з клієнтів.

Не зволікайте з вирішенням проблеми: телефонуйте, приїжджайте або викликайте майстра!


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (3 оцінок, середнє: 3,33 з 5)
Loading...

108 Responses so far.

 1. Антон Чехов сказав:

  В Lenovo IdeaPad 510-15IKB стали заедать кнопки. Обратился в с.ц по совету знакомых. Поломку устранили, цена за ремонт достаточно низкая

 2. Ева Андреева сказав:

  Была небольшая поломка клавиатуры, залипали клавиши на ноутбуке, сделали все за короткий срок. Недорого!

 3. Nastya Hryshchenko сказав:

  Здравствуйте, при нажатие Shift выбивает + или справку гугл хром , что это может быть?

  • VS Center сказав:

   Скорее всего, симптомы говорят о неисправной клавиатуре. Ориентировочная стоимость замены клавиатуры в ноутбуке составляет 850-1200 грн.
   Рекомендую провести диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера