Ремонт телефонів Lenovo


Безкоштовна діагностика техніки


ремонт телефонов lenovoВаш смартфон вийшов з ладу? Розбився екран, залило водою динамік, перегорів процесор або зламався роз'єм для навушників? Головне в цій ситуації не піддатися паніці - повернути свій телефон в робочий стан це не допоможе. А ось звернення до сервісного центру Lenovo - цілком? Сьогодні такі є не тільки в м.Київ, але і багатьох інших містах України. Адже з кожним роком послуга ремонт телефонів Lenovo стає все більш популярною. Пояснити це легко - ці смартфони відрізняються функціональністю, великим діапазоном цін і високою надійністю. Тому навіть самому прискіпливому користувачеві вдасться без зусиль вибрати той пристрій, що буде повністю відповідати всім його вимогам.

Ремонт смартфонів Lenovo

Але люди, які вже зверталися в компанії, де можна замовити Ремонт тсмартфона Lenovo, прекрасно знають, що тут є безліч підводних каменів. Головний з них - нестача якісних запчастин. Адже якщо на пристрої розбився екран, виконати ремонт дисплея просто неможливо - доводиться купувати новий, не дивлячись на те, що його вартість досить висока. Далеко не в кожній малій і навіть середній компанії, де можна замовити ремонт телефону, є досить великий вибір якісних комплектуючих - їх закупівля вимагає великих фінансових витрат. Додатково ситуацію ускладнює той факт, що багато запчастини на схожих моделях не є сумісними. Перерахуємо кілька найбільш популярних моделей:

 • ремонт телефонів Lenovo K10 Note; K10 Plus;
 • ремонт телефонів Lenovo A6 Note; K6 Enjoy;
 • ремонт телефона Lenovo Z6; Z6 Pro; Z6 Pro 5G; Z6 Youth;
 • ремонт телефонів Lenovo K9; Lenovo A5;
 • ремонт телефонів Lenovo K5; K5 Note; K5 Play; K5 Pro;
 • ремонт телефонів Lenovo S5; S5 Pro; S5 Pro GT;
 • ремонт телефонів Lenovo Z5; Z5 Pro Gt; Z5s;
 • ремонт телефонів Lenovo A916; A806; A396;
 • ремонт телефонів Lenovo A1000; A2010; A6010;
 • ремонт телефона Lenovo Vibe P1;Vibe Shot Z90;
 • ремонт телефонів Lenovo Vibe B; Vibe Z2 32GB;
 • ремонт телефона Lenovo P70; P780;
 • ремонт телефонів Lenovo Sisley S90.

Це лише мала частина з лінійки смартфонів. Але і тут можна побачити моделі різного розміру, ваги і функціональності. Так що, підібрати відповідні деталі, навіть якщо Вам потрібна звичайна заміна динаміка, роз'єму мікрофона або ж установка нового скла в телефоні, не завжди буває просто.

Що може стати причиною візиту в сервісний центр Lenovo?

Смартфон, як і будь-яка інша складна техніка, може вийти з ладу через десятки поломок. Але найпоширеніша - розбитий екран. Неакуратне поводження часто призводить до того, що на його поверхні з'являються тріщини. Іноді навіть після такого випробування екран продовжує працювати. Але, зрозуміло, користуватися таким телефоном не дуже приємно і зручно. Тому потрібна заміна сенсорного екрану. А якщо удар був настільки сильним, то був пошкоджений і корпус, то знадобиться, відповідно, і заміна корпусу.

Куди гірше, якщо смартфон впустили в воду або використовували під дощем, в результаті чого він промок. Після потрапляння вологи дуже часто з ладу виходять найбільш важливі вузли. А ціна заміни системної плати дуже висока. До того ж, не всі сервісні центри візьмуться за таку складну роботу.

Менше проблем виникає, якщо телефону просто потрібна нова прошивка. Це відбувається у випадках, коли стара операційна система Android вийшла з ладу через невдало встановлені програми або ж шкідливі віруси. Нові запчастини не потрібні - достатньо встановити нову систему.

ремонт смартфонов lenovoСправжнім горем комунікаторів є поломка кнопок. Нерідко трапляється таке, що кнопки перестають реагувати на натискання або навіть западають. Зазвичай це відбувається через зношування, але іноді причиною цього може стати потрапляння води на клавіатуру.

Звичайно, щоб гарантовано усунути всі ці поломки, варто звертатися тільки в перевірені компанії.

Ми виконаємо ремонт смартфона Lenovo для Вас!

Якщо Ви звернулися в ВСЦентр за заміною дисплея Lenovo або іншим видом ремонту, фахівці виконають цілий комплекс робіт. В першу чергу це діагностика телефону Леново. Вона дозволить не тільки виявити поломки, а й перевірити ресурс працездатних комплектуючих. Також обов'язково буде виконана чистка смартфона Lenovo - ця послуга надається абсолютно безкоштовно. Тільки після цього буде проведено будь-який ремонт, будь то заміна тачскрін, процесора, клавіатури, динаміка чи інших деталей.

Ціни на ремонт телефонів Lenovo

Повна назва послуги  Вартість
Діагностика смартфона Lenovo Безкоштовно
Заміна тачскрін / скла смартфона Lenovo від 499 грн.
Заміна дисплея смартфона Lenovo від 499 грн.
Заміна модуля смартфона Lenovo от 1250 грн.
Заміна роз'ємів (аудіо, USB) Lenovo від 380 грн.
Ремонт після залиття телефону Lenovo від 800 грн.
Заміна голосового динаміка смартфона Lenovo от 450 грн.
Заміна мікрофона смартфона Lenovo от 450 грн.
Прошивка смартфона Lenovo от 400 грн.
Ремонт материнської плати смартфона після удару від 760 грн.
Ремонт плати після некваліфікованого втручання від 760 грн.
Заміна акумулятора смартфона Lenovo от 450 грн.

* Пожалуйста, уточняйте цены по телефонам

(044) 377-71-66; (073) 377-71-66

або в коментарях.

Одним з наших головних переваг є власний склад запчастин. Ми співпрацюємо з великими постачальниками, що дозволяє нам недорого замовити будь-які запчастини. Завдяки цьому в нашій компанії встановлені найнижчі ціни на заміну екрану і будь-який інший ремонт мобільних телефонів Lenovo.

На всі виконані роботи та запчастини дається гарантія. Тому, довіривши нам ремонт екрану свого смартфона, ви точно не будете шкодувати про прийняте рішення.


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (5 оцінок, середнє: 3,80 з 5)
Loading...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера