Доставка


Безкоштовна діагностика техніки


Доставка в ремонт/з ремонту по Києву.

Якщо Ваший портативний пристрій потребує ремонту або обслуговування, Ви можете відновити його працездатність, не виходячи з дому чи офісу.

Для цього замовте безкоштовну доставку по Києву Вашого ноутбука, IPhone або електронної книги в наш сервіс за телефонами: (044) 377-71-66, (073) 377-71-66

До Вас приїде кур'єр з усіма необхідними документами для оформлення техніки в ремонт.

Після завершення ремонту, Ви так само можете скористатися послугою «виклик кур'єра» для доставки техніки з сервісного центру до Вас додому або в офіс.

Вартість доставки з сервісного центру в межах Києва: 70 грн.

По поверненню пристрою з ремонту, Ви отримуєте сервісний звіт про виконані ремонтні роботи, замінені запчастини і гарантію, термін гарантії залежить від виду робіт і запчастин.

 

Доставка по Україні

Ви можете відправити техніку в наш сервісний центр поштовими службами «Нова Пошта» та «Нічний Експрес». Для цього Вам потрібно уточнити контактну інформацію у нашого адміністратора, і по відправці повідомити номер поштової декларації. Як тільки пристрій буде доставлено в нашу компанію, адміністратор зв'яжеться з Вами для оформлення техніки в ремонт.

Для відправки з ремонту, техніка ретельно упаковується в повітряно-бульбашкову плівку і картонну коробку. Разом з пристроєм буде вкладено сервісний звіт з гарантією.

Всі ризики при доставці покладаються на компанію перевізника. Додаткову інформацію Ви можете отримати на сайтах поштових служб: novaposhta.ua і nexpress.com.ua.

Для виклику кур'єра зателефонуйте:

(044) 377-71-66, (073) 377-71-66.

 або заповніть форму:


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (5 оцінок, середнє: 4,40 з 5)
Loading...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера