Заміна роз'єму живлення ноутбука


Безкоштовна діагностика техніки


Кожен власник ноутбука знає, наскільки важливим є контроль над справним технічним станом свого девайса. При виникненні багатьох несправностей можна продовжувати експлуатувати ноутбук, але це не вийде замена разъема питания ноутбуказробити, якщо з ладу вийшов роз'єм живлення. В цьому випадку пристрій перестає заряджатися (хоча причина може бути і в самому зарядному пристрої ноутбука), і після того, як ресурс батареї буде повністю вичерпано, ноутбук перетвориться на непотрібний шматок металу і пластика і потрібна буде заміна роз'єму живлення ноутбука. Щоб цього не сталося, при перших ознаках появи несправності слід звернутися до фахівців VSCenter. вони виконають безкоштовну діагностику для виявлення всіх наявних поломок, і відразу ж візьмуться до їх усунення.

Ремонт роз'єму живлення ноутбука

Чомусь більшість людей вважає, що ламаються тільки старі і дешеві пристрої, але це помилкова думка. Роз'єм живлення виходить з ладу навіть на найдорожчих і якісних моделях ноутбуків. це трапляється через необережне ставлення та інші механічні пошкодження, через перепади напруги і зношенність. Точну причину поломки в кожному конкретному випадку майстер може повідомити тільки після повної діагностики пристрою (у нас вона безкоштовна).

Багато наших клієнтів цікавляться, скільки коштує ремонт роз'єму живлення ноутбука. Ціна залежить від того, на якій моделі вийшла з ладу деталь, і який саме спектр робіт необхідно здійснити для усунення виявленої несправності. При неможливості виконати ремонт фахівець запропонує вам заміну роз'єму живлення ноутбука. Також рекомендуємо провести модернізацію системи охолодження.

Заміна роз'єму живлення ноутбука в VSCenter

Не варто намагатися спробувати самостійно поміняти роз'єм. Ця робота здається нескладною тільки на перший погляд, але насправді вимагає певної підготовки, наявності технічних знань і використання спеціального обладнання. Тільки досвідчений фахівець зможе швидко і якісно замінити деталь, не пошкодивши при цьому інші елементи системи і корпусу.

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує заміна роз'єму живлення ноутбука, зв'яжіться з нашими фахівцями і повідомте, на яку саме модель ви хочете поміняти деталь. Роз'єми живлення для більшості існуючих моделей є в наявності на нашому складі, завдяки чому вдається значно скоротити час ремонту.

Наш сервісний центр здійснює ремонт і заміну роз'єму живлення на наступних марках: Acer, Samsung, Toshiba, Asus, HP, Dell, Sony, Lenovo, MSI, Apple, IBM, Fijitsu та інші.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками комплектуючих, тому ви завжди можете бути впевнені у високій якості виконаної роботи.

VSCenter - швидкий і якісний ремонт роз'єму живлення

На сьогоднішній день в Києві існує велика кількість сервісних центрів, які пропонують діагностику та ремонт ноутбуків. Але не кожен з них готовий надати гарантію на виконані роботи, доступні ціни і хороший сервіс. Якщо Ви звернетесь до нас, ви ніколи не пошкодуєте про зроблений вибір. Ми робимо все для того, щоб співпраця була вигідною і зручною для клієнтів, і тому пропонуємо вам скористатися послугою безкоштовної діагностики пристрою, викликом кур'єра і можливістю оформити зворотний дзвінок або заявку на ремонт в режимі онлайн. За отриманням більш детальної інформації зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для Вас способом.


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (2 оцінок, середнє: 3,50 з 5)
Loading...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера