Заміна лампи підсвічування матриці ноутбука


Безкоштовна діагностика техніки


Продуктивність і ефективність будь-якого ноутбука повністю залежить від того, наскільки коректно він працює. замена лампы подсветки матрицы ноутбукаТому кожен власник намагається дуже ретельно стежити за технічним станом улюбленого девайса, і при необхідності відразу ж виконувати ремонт. Заміна лампи підсвічування матриці потрібно не так часто, але все ж, іноді фахівцям доводиться стикатися з подібною поломкою.

Заміна лампи підсвічування матриці

Підсвічування є невід'ємною частиною матриці, без якої неможливо уявити жоден ноутбук. Перша ознака того, що лампа підсвічування вийшла з ладу, і вам необхідно терміново звернутися до майстра - це тьмяний екран. Темне зображення або червоний фоновий малюнок говорять про те, що дуже скоро лампа повністю перестане виконувати свої функції і потрібно її заміна. Ще одним «симптомом» поломки може бути погіршення видимості зображенні при сильному нахилі екрану.

Не варто чекати моменту, коли екран повністю згасне, краще якомога швидше провести діагностику і заміну деталі. В VS-Center повна діагностика ноутбука є безкоштовною, тому ви можете не сумніватися, що майстер обов'язково знайде і усуне всі наявні поломки.

Наш сервісний центр здійснює заміну лампи підсвічування матриці монітора наступних марок: Acer, Samsung, Toshiba, Asus, HP, Dell, Sony, Lenovo, MSI, Apple, IBM та інші.

Заміна лампи підсвічування екрану ноутбука

Заміна цієї комплектуючої ноутбука є досить складним процесом, який краще довірити професіоналам своєї справи. Досвідчений фахівець підбере відповідну лампу для заміни саме вашої моделі, і ноутбук знову буде радувати вас яскравим екраном і якісним зображенням.

У ВС-Центрі також здійснюється заміна лампи підсвічування матриці на світлодіоди, за рахунок чого значно поліпшується яскравість підсвічування. В середньому, звичайна катодна лампа здатна пропрацювати близько 15000 годин, у світлодіодного елемента цей показник значно вищий. Також при необхідності можна поміняти корпус ноутбука.

Заміна підсвічування професіоналами VSCenter!

На сьогоднішній день велика кількість майстерень в Києві пропонують послуги з діагностики та ремонту різної техніки, і наша компанія є однією з кращих серед них. Безкоштовна діагностика і виклик кур'єра на роботу або в офіс, зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту - все це робить VS-Center таким популярним серед жителів нашого міста. Ціни на послуги та всю необхідну інформацію про виконувані роботи ви завжди можете дізнатися у наших фахівців по телефону, або якщо залишите заявку на сайті, і ми відразу ж зв'яжемося з вами самостійно.


Безкоштовна діагностика техніки


12345 (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Loading...

15 Responses so far.

 1. Николай :

  Добрый день, сколько будет стоить поменять лампу подсветки на lenovo z500? И приблизительное время на замену?

  • Ориентировочная стоимость замены лампы подсветки составляет 850-1200 грн. Гарантия три месяца. Стандартные сроки ремонта 3-5 дней, если нужно, можно быстрее.
   Обращайтесь, будем рады Вам помочь!

 2. Василий :

  Не работает подсветка экрана в ноутбуке Fujitsu-Siemens Amilo Li1818. Примерная цена ремонта?

 3. Богдан :

  сколько стоит поменять лампу подсветки матрици у lenovo g570?

  • VS-Center :

   В данной модели ноутбука установлена LED подсветка матрицы. Стоимость ремонта подсветки матрицы ноутбука lenovo g570 составляет 950 грн. Гарантия 3 месяца. Обращайтесь, будем рады помочь!

 4. Oleg :

  Какая цена, на замена лампы подсветки монитора Acer travelmate 5310

 5. Andrey Nagorniy :

  Какая цена, на замену подсветки матрицы Dell Latitude E6420???

  • VS_Center :

   Стоимость ремонта подсветки матрицы ноутбука Dell Latitude E6420 составляет 850 грн. Гарантия три месяца. Обращайтесь. будем рады помочь!

  • VS-Center :

   Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем назвать точную стоимость устранения проблемы. Ориентировочная стоимость ремонта подсветки матрицы Dell Latitude E6420 950 грн. Гарантия три месяца. Обращайтесь. будем рады помочь!
   .

 6. Игорь Рыбалка :

  Какая цена замены подсветки матрицы LENOVO G570

 7. Павел Шишов :

  Добрый день! Ноутбук Lenovo G555. Вечеров выключил ноутбук. Утром включил, а звук работы кулера слышу, но сам экран не светится даже. Подскажите, пожалуйста, что это может быть?

  • VS_Center :

   Рекомендую провести бесплатную диагностику в нашем сервисном центре, после чего мы сможем точно назвать причину неисправности и стоимость ее устранения.
   Обращайтесь, будем рады помочь!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

ремонт ноутбуків, комунікаторів та IPhone
(044) 377-71-66

Заказ обратного звонка


Заказ обратного звонка


Бесплатный вызов курьера